JAK ZDOBYĆ KARTĘ RABATOWĄ SKLEPU PIRAMIDA?

MOŻESZ ZROBIĆ TO NA 2 SPOSOBY:


ZAPISAĆ SIĘ NA NEWSLETTER


[FM_form id="1"]

ZROBIĆ ZAKUPY ZA 200ZŁ


Przyjdź do naszego stacjonarnego sklepu, mieszczącego się przy ulicy Weleckiej 10a w Mierzynie pod Szczecinem i zrób zakupy o minimalnej wartości 200 zł netto, by cieszyć się stałym, 5% rabatem na wszystkie kolejne zakupy!
 
REGULAMIN KARTY RABATOWEJ
Regulamin karty rabatowej sklepu Piramida F.U.H Stanisław Sobczyk

Niniejszy regulamin określa zasady przyznawania i korzystania z karty stałego klienta wystawionej przez firmę Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk. Karta rabatowa daje prawo do otrzymywania 5% rabatu przy zakupie towarów w sklepie Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk powyżej 50 zł netto.

1. Wystawcą karty rabatowej jest Piramida F.U.H. z siedzibą w Mierzynie, na ulicy Weleckiej 10A o numerze NIP 955 000 94 59. Do otrzymania karty rabatowej upoważniona jest każda osoba, która jednorazowo zrealizuje zakupy za 200zł netto.
2. Karta rabatowa nie jest kartą kredytową oraz płatniczą i może być używana wyłącznie zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu.
3. Warunkiem otrzymania karty rabatowej jest poprawne wypełnienie i podpisanie formularza. 4. Formularz
4.1 Wypełniając i przekazując formularz klient:

- wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie przez Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk danych osobowych zawartych w formularzu i potwierdza autentyczność zawartych w formularzy danych.

4.2 Wypełniając i przekazując formularz klient wyraża także zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk. Dane osobowe będą przetwarzane w celach reklamowych i marketingowych. Klient wyraża jednocześnie zgodę na otrzymywanie ofert handlowych oraz korespondencji droga elektroniczną (na adres poczty). Wysyłanych przy pomocy systemu Freshmail sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane osobowe klienta są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926) oraz Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).

4.3 Każdy klient ma możliwość wglądu i aktualizacji danych osobowych dotyczących jego osoby, a także prawo do usunięcia danych w przypadku rezygnacji z Karty Rabatowej.

4.4 Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk może z własnej inicjatywy uzupełnić, sprostować lub też usunąć jakiekolwiek niepełne, niezgodne lub nieaktualne dane osobowe przechowywane w związku z programem Karty Rabatowej.

5. Karta rabatowa zostanie wydana od razu po uzupełnieniu formularza w sklepie Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk.
6. Karta rabatowa daje właścicielowi prawo do stałego rabatu -5% na zakupy powyżej 50zł.
7. Aby skorzystać z przywilejów wynikających z posiadania Karty rabatowej, użytkownik zobowiązany jest wręczyć Kartę sprzedawcy przed nabyciem towaru.
8. Realizacja upustów następuje po przekazaniu Karty Rabatowej sprzedawcy, przed dokonaniem transakcji.
9. Zniżka z Karty Rabatowej nie obowiązuje na produkty w promocji.
10. Za udzielenie zniżki niezgodnie z niniejszym regulaminem odpowiedzialność ponosi sprzedawca.
11. Klient może posiadać tylko jedna Kartę Rabatową.
12. Karta Rabatowa jest ważna do 31.12.2017 roku.
13. Klient akceptuje postanowienia zawarte w Regulaminie w momencie podpisania formularza. Treść regulaminu jest udostępniona w siedzibie Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk oraz na stronie www.piramida.szczecin.pl
14. Regulamin obowiązuje od dnia 12.10.2015 roku.

Piramida F.U.H. Stanisław Sobczyk zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie. Za termin wniesienia zmian należy przyjąć termin opublikowania nowej wersji regulaminu na stronie www.piramida.szczecin.pl
Deutsch DE Polski PL