Targi Barzkowice 8-10.09.23r.

W tym roku znowu zawitaliśmy na targi w Barzkowicach - 3 dni pełne atrakcji, pokazów i konkursów, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Nagroda szczęśliwca za 1 miejsce to wkrętarka Dewalt-Mclaren o wartości 1800 zł! Pogoda dopisała, więc dziękujemy wszystkim za przybycie na nasze stanowisko. Pozdrawia ekipa Piramidy. :D

Wordpress Gallery Plugin Free

Dni otwarte- 14.06.23r.

Zorganizowaliśmy dni otwarte z pokazami, konkursami i pysznym girllem na terenie naszej firmy dla naszych klientów.. Odwiedziły nas marki: Dewalt, Stanley, Facom, Flex, Airpress oraz Festool. Jak zwykle super doświadczenie i atmosfera. Do zobaczenia za rok!

Wordpress Gallery Plugin Free

Szkolenie z marką Nivel System - 23.05.2023r.

Zawitaliśmy w ramach zaproszenia na szkolenie z marką Nivel System do Torunia. Bardzo owocne spotkanie, prezentacja historii powstania firmy oraz nowości.

Wordpress Gallery Plugin Free

Szkolenie z marką FLEX - 16.11.2022r.

Prezentacja nowości marki Flex tj.: klucz udarowy, nowe akumulatory, szlifierki do gipsu, odkurzacze przemysłowe i wiele innych. Duża dawka wiedzy i testy elektronarzędzi w siedzibie firmy w Strzegomiu. :)


Wordpress Gallery Plugin Free

Targi Barzkowice 09-11.09.22r.

Promocyjna sprzedaż, pokazy, gratisy i mnóstwo atrakcji z marką Dewalt, Stanley, Black&Decker oraz Facom. Szeroki wybór elektronarzędzi, sprzętu ogrodowego i narzędzi ręcznych.


Wordpress Gallery Plugin Free